Prima Cool s titulky od fanoušků « Prima COOL vše o COOL TV – oficiální fan stránky Prima COOL online
   Sledujte Prima Cool - TV PROGRAM online    

Prima Cool s titulky od fanoušků8 debatujících

Dne 23 Dub 2009 ve 1:38pm

itcrowdleetsubsCítíte se být dostatečné schopní v oblasti tvorby seriálových překladů ? Nelíbí se Vám současný styl dabingu ? Pomozte nám založit poradní orgán, tedy spíše nějakou skupinu beta testerů a „odborných“ kritiků, k vytvořeným překladům a stylu dabingu… Sejde-li se dostatek dobrovolníků i nadšenců, kteří rádi přidají pomocnou ruku, za účelem dosažení jediného cíle a to jest maximálního zážitku ze sledování oblíbeného seriálu, můžeme způsob dabingu obrátit o 180° ! Není-li Vám to lhostejné, zapojte se do této aktivity, můžete napsat do diskuse nebo na email: sleduj @ tv-cool.cz.

Všem předem děkujeme ! :)
Čtěte taky související téma...


8 Komentařů

 1. HAMMERFALL said on 09/20/2009 (17:28)

  prima cool je nejlepsi

 2. mauta said on 08/27/2009 (12:37)

  Proto už všude ve světě je mnohem lepší znalost jazyků než u nás. Poslední dva roky sleduji všechny seriály v originále a dnes už kolikrát titulky ani nepotřebuji. Čechovy musíte prostě vše přeložit. Asi je většina tak negramotných že už číst i zapomělo. Já bych byl všemi deseti pro. Nechci vám nadávat za dabing ale nikdy nedosáhne na originál. Moje zkušenost je že po zhlédnutí seriálu s dabingem jsem se zhrozil než abych se smál. Nehledě na změnu významu ve spoustě překladů protože poukazuje třeba na americkou politiku, kauzy ,aféry a to by prostě podle předpokladu překladatelů český divák nepochopil. Lidi dabing zabíjí homor….

 3. Fery said on 08/24/2009 (22:44)

  nosiris: naprostý souhlas… s titulky ano a dabing ani nemusí bejt… představte si chalupáře v anglickém dabingu? ano kýbl na zvracení je potřeba….

 4. nosiris said on 04/26/2009 (20:38)

  jestli sem to dobře pochopil tak na nás by bylo vytvořit titulky které by potom někdo přečetl ?
  to je divné…
  rovnou bych zachoval jen s titulky… a až bude umožněno technikou vysílat dvě audia najednou uvažoval bych o dabingu…

 5. Jarda said on 04/25/2009 (15:39)

  Už se nemohu dočkat jak se budu já, děti a mnoho mých známých při čtení titulků lámat smíchy. :-(( Jak to vysílají v Řecku je mi šuma fuk. Já jsem v Čechách.
  Nejlépe až bude možnost volby duálu a titulků, pak budou spokojeni všichni.

 6. coolmann said on 04/24/2009 (07:34)

  Taky nechápu proč Prima tak lpí na dabingu, například v Řecku beží všechny cizí sertiály s titulkama a nikdo se nad tím nepozastavuje… v ČR si toto troufne akorát CT2 někdy po půlnoci ! Viz. např. It Crowd v originále !!!

 7. marie said on 04/23/2009 (20:31)

  Nebudu raději spekulovat o tom, proč Primě Cool tolik záleží na dabingu. Já dávám přednost titulkům a domnívám se, že většina potencionálních diváků Primy Cool také a ne jen „zanedbatelná menšina, která zná filmy a seriály v původním znění z internetu“. Je hodně lidí, kteří i když nejsou jazykově skvěle vybaveni, tak by rádi uvítali titulky.
  Mrzí mne, že zas další televize dává přednost dabingu před titulky. Obává se být na české poměry revoluční. Je pravda, že Prima Cool má skvělé seriály, ale… s dabingem. Proto jen vyplňuje prázdné místo jako televizní kanál, který vysílá všechno, co například německé a jiné kanály vysílají běžně. Já osobně se na Primu Cool nedívám, já jen čekám. Čekám, až se alespoň jeden seriál na Primě Cool začne vysílat v duálu a nebo s titulky. Zdá se mi ale, že to je jak čekat na Godota…

 8. Jarda said on 04/23/2009 (20:26)

  Tak to jsem nepochopil. Zkvalitnění dabingu, nebo zase snaha o původní znění s titulky pro pár vyvolených a o další sledovatelnou stanici méně? Proč nelze v současné době vysílat duálně či s možností výběru titulků již bylo odpovědnou osobou několikrát vysvětleno, tudíž mě skladba vět této novinky a co z toho vlastně vyplývá nějak uniká.

Vložit příspěvek do debaty

Upozorňujeme na přísný postup proti nepřiměřeným vulgaritám a jakékoliv formě SPAMU, za obsah příspěvků neručíme ! Diskuse je průběžně monitorována a příspěvky schvalovány...

Musíš být přihlášen/registrován by jsi mohl psát příspěvky.Schází peníze do další výplaty? Pošlete sms a očekávejte půjčku