COOL: Hádejte filmy podle více něž 2000 obrázků! « Prima COOL vÅ¡e o COOL TV – oficiální fan stránky Prima COOL online
   Sledujte Prima Cool - TV PROGRAM online    

COOL: Hádejte filmy podle více něž 2000 obrázků!1 debatující

Dne 07 Kvě 2009 ve 4:19pm

scary-movie-4-7

Vyzkoušejte si své filmové a seriálové znalosti. Princip je velmi jednoduchý. Na stránce HádejFilm.cz se vám zobrazí obrázek z filmu nebo seriálu a vy musíte do pole naspat správný název. To je vše.

HádejFilm.cz je relativně nový web. Funguje cca 100 dní a již obsahuje přes 2000 obrázků z filmů a seriálů. Filmy v současné době seriály převyšují.

Každý registrovaný uživatel může vidět svoji úspěšnost v osobním profilu a může svoje schopnosti porovnat s ostatními ve statistikách. Tam lze najít i obecné informace, jako například, že server má již více něž 750 registrovaných návštěvníků. Hádat je ale možné i bez registrace.

Každý den přibude kolem dvaceti nových obrázků. Kdokoli může vložit svůj obrázek ze svého oblíbeného filmu. Se zvyšujícím se počtem vložených obrázků se pravidla schvalování zpřísňují a tedy se tak stále zlepšuje kvalita.

Návštěvníky web velmi baví a mají ho rádi. Vyjadřují se takto v diskuzi i na Facebooku. Některým tento web ničí pracovní morálku, někteří chodí pozdě spát, někteří ho musí navštěvovat několikrát denně a jiní píší, že je to „bombáááááááááááá“.

Komunikace s návštěvníky je pro autory velmi důležitá a stojí o jejich odezvu. Návštěvníci mohou administrátorů poslat upozorňující zprávu, pokud si myslí, že je něco s obrázkem v nepořádku (špatný název, porušení pravidel).

Web se stále rozvíjí a hledá nové možnosti propagace a spolupráce. Návštěvnost stále roste. (napsáno HádejFilm.cz)
Čtěte taky související téma...


1 Komentář

  1. coolmann said on 05/11/2009 (20:36)

    Teda já jsem se skoro nikdy netrefil,ale nevadí … Zkouším to znova :-D

Vložit příspěvek do debaty

Upozorňujeme na přísný postup proti nepřiměřeným vulgaritám a jakékoliv formě SPAMU, za obsah příspěvků neručíme ! Diskuse je průběžně monitorována a příspěvky schvalovány...

Musíš být přihlášen/registrován by jsi mohl psát příspěvky.Schází peníze do další výplaty? Pošlete sms a očekávejte půjčku