Pravidla provozu a používaní těchto www stránek:

1) Nejsme zodpovědní za technické potíže, ani za potíže způsobené naším serverem.

2) Podle zákona 480/2004, § 5 (Odpovědnost poskytovatele služby za ukládání obsahu informací poskytovaných uživatelem), neneseme odpovědnost za vložený obsah jednotlivými přispěvovateli (texty, obrázky, videa…), odpovědnost nese přispěvovatel. Stejně tak neneseme odpovědnost za odkazy a obsah vložený automatickým způsobem (například čtečkou z RSS zdroje partnerské www stránky), odpovědnost nese autor původního zdroje.

3) Vyhrazujeme si právo smazat Vámi nahraný obsah (texty, obrázky, videa…) ze serveru v případě, že jsou administrátory shledány, či jsou nám jinou osobou nahlášeny jako, nelegalní, porušující pravidla nebo právo ČR, způsobující nestabilitu webu, způsobující přílišnou zátěž hostingu či jeho konektivity a nebo z jiného závažného důvodu.

K tomuto účelu slouží též tlačítko pro nahlašování nevhodného obsahu ("Nevhodný obsah ?!"), porušujícího autorská práva či zákony ČR, upozorněte jeho prostřednictvím administrátory na závadný či nefunkční obsah.

4) Není dovoleno nahrávat obrázky, videa ani jiný obsah s jakoukoliv formou pornografického obsahu. Zakázáno je rovněž ukládat obrázky obsahující navádění k trestné činnosti, brutalitu, násilí, rasismus a obsah nevhodný pro mladistvé. Pokud si nejste jistí s obsahem Vašich obrázků, pak nás prosím kontaktujte - obrázky a jiný obsah s nevhodným obsahem nekompromisně odstraňujeme a uživatele vkládající tento obsah trvale blokujeme !

5) Nepřebíráme též vlastnická práva nahraných obrázkům a dalšího obsahu. Vlastnická práva náleží jejich skutečným vlastníkům. Nahráním obsahu (textů, obrázku či videí, mp3 apod. ) potvrzujete, že jste držitelem vlastnických práv k nahranému obrázku nebo že máte svolení vlastníka daný obrázek šířit dál.

6) Pokud zjistíme porušení těchto pravidel, bude Vámi vložený obsah vymazán a Váš přístup permanentně zablokován.

Tyto pravidla se mohou měnit bez předchozího upozornění, proto je prosím před nahraním jakéhokoliv obsahu vždy překontrolujte. Tyto pravidla dále slouží jako základní rámec pravidel provozu a uživání všech www stránek provozovaných studiem WebovkyLevne.cz.

____________________________________________________________________________________________________          Chci nahlásit nevhodný obsah ?!
          Porušující Autorská práva, Zákony ČR či jiné pravidla...

          

          Děkujeme za Vaši spolupráci,
          Váš požadavek bude co nejdříve prověřen !
Pravidla a provozní podmínky v platnosti od 1.1. 2006 - © WebovkyLevne.cz - Michal Jedon